امروز ۲۸ / اسفند / ۱۳۹۷
MENUMENU

توافقنامه میان کاربران و خانه روانشناسان

توافقنامه میان کاربران و خانه روانشناسان، مشاوران و حرف یاورانه ( که به اختصار خانه روانشناسان در این توافقنامه اشاره شده است)

سامانه تحت وب خانه روانشناسان دارای صفحات و مجموعه های متعدد می باشد که توسط خانه روانشناسان نشر و اداره می شود. استفاده شما از سامانه تحت وب خانه روانشناسان ملزم به موافقت شما با تمامی قواعد، شرایط و تذکرات این سامانه می باشد.
خانه روانشناسان حق تغییر قواعد، شرایط و تذکراتی که طبق آنها سامانه تحت وب خانه روانشناسان خدمت رسانی می کند را محفوظ می دارد.

سامانه تحت وب خانه روانشناسان ممکن است شامل لینک هایی به سایر سایت ها باشد، سایت های لینک شده تحت کنترل و نظارت خانه روانشناسان نمی باشند و خانه روانشناسان مسئول محتوا، لینک های موجود و یا تغییرات و بروز رسانی سایت های لینک شده و همچنین مسئولیتی در قبال در آمدزایی و یا هرگونه نقل و انتقال مالی توسط سایت های لینک شده نمی باشد. سایت های لینک شده به منظور تسهیل دسترسی شما به این وب سایت ها می باشد و این لینک ها به منزله تأیید آن سایت یا تأیید امور مرتبط با گردانندگان آنها نمی باشد.

شما به عنوان کاربر سامانه تحت وب خانه روانشناسان ضمانت می دهید که از این سامانه به منظور کاربردهای غیرقانونی یا منع شده قواعد، شرایط و تذکرات این سامانه مورد استفاده و به کار نخواهید برد.
شما مجاز نخواهید بود که سامانه تحت وب خانه روانشاسان را در مسیری که ممکن است منجر به تخریب، از کارافتادن، بالا رفتن ترافیک بیش از حد یا آسیب رسانی به سامانه تحت وب خانه روانشناسان شود و یا با استفاده دیگر اعضا از این سامانه تداخل داشته باشد، به کار ببرید.
شما مجاز به دستیابی یا تلاش برای دستیابی به مطالب و اطلاعات از طریق مسیرهایی که عمدا از جانب این سامانه برای چنین امری تعبیه نشده، نیستید.

سامانه تحت وب خانه روانشناسان ممکن است شامل این خدمات باشد : اخبار، سمینارها و همایش ها، اطلاعیه ها، اموراستان ها، امور بین الملل، مطالب علمی، مقالات، مجلات، کتابخانه، ابزار پژوهشی و روانسنجی، ارائه کارت عضویت، فروشگاه، ثبت نام و برگزاری دوره ها، کارگاه ها و کلاس های حضوری و غیرحضوری، انجمن، گروه های خبری، فرم ها، اجتماعات، محیط های گفتگو خدمات ارتباطی، ارسال و دریافت پیام می باشد.

شما موافقت می کنید که به هنگام استفاده از خدمات ارتباطی از موارد زیر خودداری کنید :

بدنام کردن، سوء استفاده، آزار، تهدید و یا نقص حقوق قانونی (مانند حقوق حریم خصوصی و عمومی) دیگران

انتشار، پست، بارگذاری یا تخریب هرگونه اطلاعات، مطالب، اسامی و یا موضوعات نامناسب، حرمت‌شکن، افتراآمیز، تخلف‌آمیز، مستهجن، شرم‌آور و غیرقانونی.

بارگذاری فایل‌هایی که شامل نرم‌افزارها یا سایر مطالب حفاظت‌شده توسط قانون حقوق مالکیت شخصی (یا توسط حقوق حریم خصوصی و عمومی) هستند مگر آن‌که شخص شما مالک یا اختیاردار آن حق باشید و یا تمام رضایت‌های لازم را کسب کرده باشید.

بارگذاری فایل‌های شامل ویروس‌ها، فایل‌های فاسد، یا هر نوع نرم‌افزار و برنامه مشابهی که ممکن است فعالیت رایانه فردی دیگر را تخریب کند.

تبلیغات یا پیش‌نهاد خرید و فروش هرگونه محصول یا خدمات برای هرگونه مقاصد کسب و کار مگر آن‌که آن خدمات ارتباطی اختصاصا آن نوع پیام‌ها را مجاز بداند.

هدایت یا فرستادن مطالب، مسابقات، طرح‌های هرمی یا نامه‌های زنجیره‌ای.

دانلود هرگونه پست ارسالی توسط یکی دیگر از کاربران آن خدمات ارتباطی که شما مطلع هستید یا به‌طور عقلایی باید مطلع باشید، قانوناً قابل توزیع نیست.

تکذیب یا حذف هرگونه نشانه مؤلف، تذکرات حقیقی و قانونی یا نشانه‌های مالکیت یا برچسب‌های اصالت یا منبع نرم‌افزار یا هرگونه مطلبی که در فایل‌های بارگذاری‌شده موجود است.

محدود کردن یا ممانعت سایر کابران از استفاده و بهره‌گیری از خدمات ارتباطی.

نقض هرگونه خط مشی یا دستورالعمل‌هایی که برای هر یکی از خدمات ارتباطی خاص قابل اعمال است.

دپو کردن اطلاعات مربوط به دیگران، شامل نشانی‌های پست الکترونیکی بدون اجازه آن‌ها.

خانه روانشناسان اجباری برای رصد کردن خدمات ارتباطی ندارد. با این حال خانه روانشناسان حق بازبینی مطالب پست شده در خدمات ارتباطی و حذف هر نوع مطلبی بنا بر صلاحدید خود را برای خود محفوظ می دارد. خانه روانشناسان حق از بین بردن و یا محدود کردن امکان دسترسی شما به برخی یا تمام خدمات خود در هر زمان بدون اطلاع شما یا به هر دلیلی را برای خود محفوظ می دارد.

خانه روانشناسان در هر زمانی حق افشای هر نوع اطلاعات ضروری به منظور اقناع قوانین پذیرفته شده، رویه ها، فرایندهای قانونی یا درخواست های دولتی و یا به منظور ویرایش، ممانعت از پست کردن و یا حذف هرگونه اطلاعات و یا مطلبی را به طور کلی یا جزئی بنا بر صلاحدید خود برای خود محفوظ می دارد. همیشه به هنگام انتشار هرگونه اطلاعات مربوط به هویت شخصی خودتان یا فرزندانتان در خدمات ارتباطی احتیاط کنید. خانه روانشناسان محتوا، پیام ها و یا اطلاعات یافته شده در هر یک از سرویس های خدماتی را کنترل  و یا تأیید نمی کند. بنابراین خانه روانشناسان هرگونه مسئولیت پیرامون خدمات ارتباطی و همچنین هر نوع فعالیت حاصله از حضور شما در خدمات ارتباطی را رد می کند. مدیران و میزبانان، سخنگوهای تأیید شده خانه روانشناسان نیستند و دیدگاه های آنها لزوما بازتاب دهنده دیدگاه های خانه روانشناسان نیست.

مطالب بارگذاری شده در هر یک از خدمات ارتباطی ممکن است تحت محدودیت هایی برای استفاده، بازتولید و یا انتشار باشند. در صورت دانلود و یا انتشار این مطالب تمامی مسئولیت های ناشی از آن بر عهده خود شما می باشد.

اطلاعات، نرم افزار، تولیدات و خدماتی که در سامانه تحت وب خانه روانشناسان موجود و یا قابل دسترس است ممکن است شامل اشکالات لپی یا تایپی باشد. در صورت مشاهده تغییرات به صورت دوره ای ویرایش خواهند شد. خانه روانشناسان و یا پشتیبانان آن ممکن است در هر زمانی تغییراتی در سازه ها و ساختار این سامانه ایجاد کند. مطالب ارائه شده در سامانه تحت وب خانه روانشناسان نمی بایست در تصمیمات مالی، حقوقی، درمانی و شخصی مورد اتکا قرار گیرند و لازم است به منظور دریافت پیشنهاد های خاص و متناسب با وضعیت خود، با افراد متخصص در آن زمینه مشورت کنید.

خانه روانشناسان و/ یا پشتیبانان آن هیچ گونه اظهاری پیرامون مناسب بودن، قابل اعتماد بودن، بهنگام بودن و دقت اطلاعات، نرم‌افزارها، محصولات، خدمات و تصاویر مرتبط ِ موجود در خانه روانشناسان برای هرگونه کاربردی نخواهند داشت. تا حد نهایی مجاز شناخته‌شده توسط قوانین اعمال‌شده، تمامی اطلاعات، نرم‌افزارها، محصولات، خدمات و تصاویر مرتبط «به‌عنوان آن‌چه هست» و بدون هیچ نوع تضمینی مهیا شده‌اند. خانه روانشناسان و/یا پشتیبانان آن در این‌جا تمامی ضمانت‌های مربوط به این اطلاعات، نرم‌افزارها، محصولات، خدمات و تصاویر مربوطه (شامل تمام ضمانت‌های ضمنی مربوط به خرید و فروش، تناسب با یک مقصود خاص، عنوان و نفی نقض قوانین) را سلب می‌کند.

تا حد نهایی مجاز شناخته‌شده توسط قوانین اعمال‌شده، در هیچ واقعه‌ای خانه روانشناسان و/یا پشتیبانان آن برای تخریب‌های مهم، خاص، تصادفی، تنبیهی، مستقیم یا غیرمستقیم یا هرگونه تخریبی (شامل ـ بدون حصر موارد ـ تخریب به شکل از دست دادن کاربری، اطلاعات یا منافع به شکلی که ناشی از استفاده یا اجرای سامانه تحت وب خانه روانشناسان باشد یا ناشی از تاخیر یا ناتوانی در کاربری سامانه تحت وب خانه روانشناسان یا خدمات مرتبط یا عدم موفقیت در ارائه سرویس باشد؛ یا برای هر اطلاعات، نرم‌افزار، محصولات، خدمات و تصاویر مربوطه‌ای که از طریق سامانه تحت وب خانه روانشناسان به دست آمده است) یا ناشی از استفاده از سامانه تحت وب خانه روانشناسان باشد، چه بر پایه قرارداد، شبه‌جرم، غفلت باشد و چه در سایر موارد، حتی اگر خانه روانشناسان یا پشتیبانان آن نسبت به امکان تخریب هشدار داده شده باشند. از آن‌جا که برخی ایالات/دادگاه‌ها اجازه انحصار و تحدید مسئولیت مربوط به تخریب‌های اتفاقی یا مهم را نمی‌دهند، تحدید یادشده ممکن است برای شما کارآمد نباشد. اگر شما نسبت به هر بخشی از سامانه تحت وب خانه روانشناسان یا هر پاره از این شرایط استفاده، احساس نارضایتی دارید، تنها راه چاره شما این است که به کارگیری سامانه تحت وب خانه روانشناسان را متوقف کنید.

خانه روانشناسان به صلاح‌دید خود حق فسخ دسترسی شما به سامانه تحت وب خانه روانشناسان و خدمات مرتبط یا هر بخش وابسته به آن را در هر زمانی ـ بدون اعلان قبلی ـ برای خود محفوظ می‌دارد. عمومی تا حد نهایی‌ای که توسط قانون مجاز شمرده شده است، این توافق‌نامه توسط قانون جرئم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران کنترل می‌شود و شما در این‌جا نسبت به این‌که در نزاع‌های برآمده و مرتبط با استفاده از سامانه تحت وب خانه روانشناسان به حوزه دادرسی دادگاه‌ها در سان متئو کانتی، کالیفرنیا، آمریکا مراجعه شود، اعلام رضایت می‌کنید. استفاده از سامانه تحت وب خانه روانشناسان در هر حوزه قضایی که به مواد یادشده در این متن (شامل ـ بدون حصر موارد ـ همین بند) تاثیر نمی‌دهد، تاییدنشده است. شما موافقت می‌کند که به موجب توافق حاصله در استفاده از سامانه تحت وب خانه روانشناسان، هیچ‌گونه معامله مشترک، هم‌کاری، استخدام یا رابطه نمایندگی بین شما و خانه روانشناسان وجود ندارد. اجرای این توافق‌نامه از جانب خانه روانشناسان موقوف است به قوانین موجود و فرایند‌های قانونی و هیچ بند موجود در این توافق‌نامه ابطال‌کننده حق خانه روانشناسان برای برآورده کردن درخواست‌های اجبار قانونی، دادگاهی و دولتی و یا الزامات مرتبط با استفاده شما از سامانه تحت وب خانه روانشناسان و یا اطلاعات مرتبط با آن استفاده که توسط خانه روانشناسان فراهم‌ یا گردآوری شده، نیست. اگر مشخص شد که بخشی از این توافق‌نامه (مثل سلب ضمانت‌ها یا تحدید مسئولیت‌ها) غیرمعتبر است یا با قوانین اعمال‌شدنی در تعارض است، ماده غیرقابل اجرا و غیرمعتبر، توسط یک ماده معتبر و قابل‌اجرا که بیش‌ترین هماهنگی با ماده اصلی را دارد، لغو می‌شود و بقیه توافق‌نامه نافذ باقی خواهد ماند. به جز مواردی که در این‌جا مشخص شده، این توافق‌نامه تمام توافقات میان کاربرد و  خانه روانشناسان مرتبط با سامانه تحت وب خانه روانشناسان را شامل می‌شود و تمام توافقات هم‌زمان یا قبلی مرتبط با این سامانه ـ اعم از الکترونیکی، شفاهی و کتبی ـ میان کاربر و خانه روانشناسان را ملغی می‌کند. یک نسخه‌ چاپ‌شده از این توافق‌نامه و تمام تذکرات بیان‌شده در قالب الکترونیکی، در اقدامات اداری و حقوقی مرتبط با این توافق‌نامه به همان شیوه‌ای مورد قبول خواهد بود که سایر مدارک کسب و کار به‌صورت چاپ‌شده تولید و نگه‌داری می‌شوند. این یک اظهار صریح خطاب به طرفین است .

اسفند ۲۱, ۱۳۹۶

۰ پاسخ به "توافقنامه میان کاربران و خانه روانشناسان"

ارسال یک پیغام

تمامی حقوق متعلق به خانه روانشناسان و مشاوران و حرف یاورانه می باشد