امروز ۳۰ / ۰۴ / ۱۳۹۸
MENUMENU

حضور دبیرکل خانه در استان ایلام

برگزاری نشست خانه روان شناسان مشاوران و حرف یاورانه استان ایلام با سرکار خانم دکتر خوش لهجه دبیر کل خانه روان شناسان، مشاوران و حرف یاورانه کشور
به گزارش روابط عمومی خانه روان شناسان و مشاوران استان ایلام، روز جمعه مورخ ۹۷/۵/۱۹ نشست اعضای هیأت رئیسه خانه روان شناسان استان ایلام باحضور خانم دکتر خوش لهجه دبیرکل خانه روان شناسان،مشاوران و حرف یارانه کشور، هیأت همراه و جمعی از مدیران دستگاه های استان برگزار گردید.
درابتدای جلسه جناب آقای دکتر مامی سرپرست خانه روان شناسان، مشاوران و حرف یاورانه استان ایلام ضمن خیرمقدم به مدعوین گزارشی از روند تشکیل خانه روان شناسان استان و فعالیت های سال گذشته خانه در سطح استان ارائه نمودند.

ایشان توجه به حوزه سلامت روان در جامعه را از اولویت ها و سیاست های مهم در استان واز همکاری و مساعدت نهادها و دستگاه‌های ذیربط برای ارتقاسلامت روان افراد جامعه تشکر نمودند. وی همچنین باتوجه به بافت فرهنگی اجتماعی و اقتصادی استان خواستار توجه واعتبارات ویژه دستگاههای مسئول کشوری در حوزه سلامت و بهداشت برای پیشبرد برنامه های این حوزه در استان شدند.

در ادامه جلسه خانم دکتر خوش لهجه دبیرکل و نایب رئیس خانه روانشناسان، مشاوران و حرف یاورانه کشور ضمن تشکر از اقدامات انجام شده در استان از همکاری و همراهی مسئولین استان در راستای اهداف خانه،تشکر و به تشریح اهداف،سیاست ها و برنامه های خانه در سطح ملی و بین المللی پرداختند.


وی در ادامه توجه به سلامت روان جامعه را از ضروریات جامعه امروز کشور دانستند و یکی از اهداف تشکیل خانه روان شناسان را ایجاد چترهای حمایتی در سراسر کشور و شهرها و روستاها دانستند،ایشان همچنین شناسایی فارغ التحصیلان دانشگاهی حوزه روان شناسی و سایر حرف یاورانه به منظور ارائه خدمات روانی و مشاوره در محله و شهرهای محل سکونت خویش را، ازدیگر برنامه های خانه دانستند.

در ادامه دکتر موسوی، رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان ایلام دکتر کمالوند دبیر ستاد مبارزه با موادمخدر استان ایلام، دکتر ناصری فر معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام و سرهنگ علیدختی از حوزه معاونت امور اجتماعی نیروی انتظامی درخصوص آسیب های اجتماعی و مشکلات حوزه سلامت روان در سطح استان نکاتی را بیان و پیشنهادهایی در زمینه برنامه های خانه روان شناسان ارائه ،و همچنین آمادگی این نهادها را برای همکاری و تعامل باخانه روان شناسان استان اعلام نمودند.

در پایان به منظور تقدیر از فعالیت های یکساله، لوح یادبود از سوی خانه روان شناسان،مشاوران و حرف یاورانه کشور به دکتر مامی سرپرست خانه استانی اهدا گردید.

مرداد ۲۰, ۱۳۹۷

۰ پاسخ به "حضور دبیرکل خانه در استان ایلام"

ارسال یک پیغام

تمامی حقوق متعلق به خانه روانشناسان و مشاوران و حرف یاورانه می باشد
X