پنجشنبه / ۳۰ فروردین / ۱۳۹۷

افتتاح خانه روانشناسان مشاوران و حرف یاورانه استان سیستان و بلوچستان

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

افتتاح خانه روانشناسان مشاوران و حرف یاورانه استان سیستان و بلوچستان :

بسمه تعالی

با تایید و اتکا به خداوند یکتا

روانشناسی و مشاوره در کشور ما ایران همچون بذری که به امید خداوند متعال در حال جوانه زدن می باشد دراستای تحقق هرچه بهتر و رشد این بذر نو شکفته ما روانشناسان و مشاوران در کنار هم گرد آمدیم و با هم فکری و هم یاری دست در دست هم دادیم تا موفق به تشکیل نهادی داریم به نام "خانه ی روان شناسان مشاوران و حرف یاورانه"

 

چه زیباست این نام متبرک "خانه"

 

در کشور اسلامی ما ایران "خانه" نهادیست که از تجمع افراد خانواده شکل می گیرد مهمتر از همه نهادیست مقدس، جاییست برای امنیت، رشد، زاد و ولد، تحقق آرزوها، رسیدن به اهداف؛ بله "خانه" یا همان «HPCSO»یی که در حال تشکیل می باشد جزء همان "خانه ای" است که ما ایرانیان برای آرامش می شناسیم.

بله «خانه» در کنار «خانه های» تک تک ما خانواده های ایرانی

باید اعتراف کنیم که ما نیاز به خانه دوم یعنی (HPCSO) داریم بله بیایید این نهاد را نهادینه کنیم. باید هر خانواده ایرانی یک مشاور و روانشناس داشته باشیم این حق من است که برای تربیت فرزندم و سازگاری با همسرم و ... عضو (HPCSO) باشم و از خدمات خیرخواهانه ی این نهاد استفاده کنم اما نباید در کنار هم بودنمان فقط یک شعار باشد امید است با همفکری و هم یاری جامعه ی روانشناسان و مشاوران این علم را در جامعه ی ایرانی کاربری کنیم.

با این اهداف:

در تاریخ 21/11/96 خانه ای در استان سیستان و بلوچستان به نام خانه ی روان شناسان و مشاوران و حرف یاورانه به همت و پی گیریهای جناب آقای دکتر محمد مجتبی کیخای فرزانه افتتاح شد.


 © فروردین ۱۳۹۶ | کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به خانه روانشناسان، مشاوران و حرف یاورانه می باشد. هر گونه کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است.