پنجشنبه / ۳۰ فروردین / ۱۳۹۷

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

با سلام. بدین‌وسیله به اطلاع می‌رساند بر اساس جلسه با مسئولان محترم وزارت بهداشت در منطقه کرمانشاه؛ افرادی که داوطلب همکاری در مناطق زلزله‌زده هستند، لازم است در کارگاه آموزشی که احتمالاً چهارشنبه و پنجشنبه این هفته (یکم و دوم آذر) در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و زیر نظر اساتید بین‌المللی برگزار می‌شود، شرکت کنند.


امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

بسمه تعالي

ابراز همدردي و اعلام آمادگي خانه روانشناسان، مشاوران و حرف ياورانه با  آسيب ديدگان زلزله غرب كشور

واحد مددكاري خانه روانشناسان ، مشاوران و حرف ياورانه ،این حادثه بسیار تلخ را خدمت تک تک هموطنان و به ویژه خانواده های ارجمند آسیب دیدگان تسلیت می گوید. اگرچه هیچ امری، از تلخی چنین رویدادي نمی کاهد با این وجود عزم هموطنان و به ویژه روانشناسان ارجمند در ارایه خدمات به آسیب دیدگان ستودنی و مایه دلگرمی است.


امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

بسمه تعالی

قابل توجه علاقمندان به فعالیت حرفه ای در سازمانها و بخش های دولتی و غیر دولتی کشور

خانه روان شناسان و مشاوران و حرف یاورانه با توجه به ظرفیت های موجود خود قصد اعزام تیم های اموزشی به سازمانها و ارگانهای مختلف دولتی و غیر دولتی را دارد. لذا از علاقمندان در سراسر کشور جهت آموزش پیشرفته و دریافت کارت مربیگری برای اعزام به عنوان مربی به سازمانها دعوت بعمل می اورد.

 


 © فروردین ۱۳۹۶ | کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به خانه روانشناسان، مشاوران و حرف یاورانه می باشد. هر گونه کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است.