پنجشنبه / ۳۰ فروردین / ۱۳۹۷
شکنندگی شادی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

شما یک روز فوق العاده دارید و به نظر می رسد همه چیز آنگونه که شما می خواهید پیش می رود. از بودن مردم لذت می برید، آب و هوا دوست داشتنی است، و حتی حساب بانکی شما با شما خوشحال است. با این حال، در پشت ذهن شما، صدای کوچکی وجود دارد که


امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

دکتر شهرام یزدانی اعلام میانگین ضریب هوشی 84 برای ایرانی‌ها، سبب تعجب بسیاری از نخبگان ایران گردید.
عده‌ای با انکار این آمار درصدد اعتراض به آن برآمده‌اند، اما برای اینجانب، این آمار هیچ‌گونه جای تعجبی نداشت، زیرا این موضوع را در سال هفتاد و نه در سخنرانی در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی تحت عنوان نظریه "ترقیق هوشی" پیش بینی کر ده بودم. در این مقاله به اختصار علل افت میانگین ضریب هوشی در کشور را بررسی خواهیم کرد و سپس به راهکارهای مقابله با این رخداد تلخ خواهیم پرداخت


امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

‌ اعتیاد به گوشی‌های هوشمند نوعی ناهمگونی در مغز ایجاد می‌کند.  با توجه به مطالعه‌ای که به تازگی در گردهمایی سالیانه انجمن رادیولوژی آمریکای شمالی (RSNA) ارائه شده است، پژوهشگران کشف کرده‌اند که در شیمی مغز افراد جوانی که به گوشی‌های هوشمند و اینترنت معتاد شده‌اند، نوعی عدم توازن وجود دارد.


Previous Next

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

بر اساس مقیاس استرس هلمز-راهه پر استرس ترین رویداد زندگی، مرگ همسر می باشد.افراد به طرق متفاوتی با مرگ همسرشان کنار می آیند. برای برخی این فرایند کنار آمدن، کوتاه و برای برخی دیگر طولانی می باشد.

پس باید در نظر داشته باشید ازدواج با مردی که همسرش فوت کرده است چالش های زیادی دارد


 © فروردین ۱۳۹۶ | کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به خانه روانشناسان، مشاوران و حرف یاورانه می باشد. هر گونه کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است.